Vzdělání

Místo, kam se všichni rádi vracíme


V našem životě alespoň jednou nastane doba, kdy si buď přestavujeme dětský pokoj a máme http://koucink-psychoterapie.cz/parova-terapie/ radost z toho, že měníme styl z dětského například na teenagerský. Většinou změníme hlavně barvu zdí, vybavení pokoje a také postel, ve které spíme už dlouhou dobu.
Pokud si změníme vybavení, tak se nejčastěji jedná o skříň, stůl a poličky. Většina tohoto nábytku je totiž malá – uzpůsobená malým dětem a na některých jsou určitě nalepené plakáty nebo samolepky. Případně jsou pokresleny různými výtvory. Dále měníme postel a většinou si i vybíráme větší, abychom se mohli roztahovat a užívat si velikost, kterou máme k dispozici.kočka na posteli.jpg
Větší lůžko je super, pokud k nám má přijít kamarádka nebo kamarád a nevadí nám, že s tímto člověkem budeme spát na jednom lůžku. Díky tomu, že je tak velké, tak se tam pohodlně vejdou dva a možná i tři lidi.
Větší postele se pořizují hlavně do ložnice. Manželské postele 180×200 mají hojné využití v dnešních domácnostech. Lidé nešetří na centimetrech a rádi si pořizují co největší nábytek, pokud jeho cena není velmi odlišná od nějakého menšího. Prostě si vyberou větší kousek za skoro stejné peníze, jako je ten menší. A je to vcelku logické. Pokud se nám to do místnosti vejde, tak proč si nepořídit něco většího, když to máme dostupné po všech stránkách. Existují také menší lůžka jako například 160×200 nebo 140×200. Tyto menší se pořizují spíše do dětských pokojů nebo si je pořizují páry, které jsou rádi u sebe. Případně ještě takoví lidé, kteří vědí, že se jim rozměr 180×200 nevejde do místnosti.útulná postel.jpg
Tyto postele mívají nosnost okolo 130 kilo, ale jistě unesou i o trochu více. Přece jenom je malá pravděpodobnosti, že by oba partneři měli maximálně do 70 kil. Postele bývají k mání do dvou až tří týdnů a u všech je uveden rozměr plus materiál, ze kterého je nábytek vyrobený.