Za pár týdnů mnohem výš

Lámete si hlavu nad tím, jak mít více objednávek z vašeho nedávno zprovozněného e-shopu. Už jste několikrát upravili fotografie a dali si záležet na atraktivních popiscích. Pravidelně kontrolujete ceny konkurence a vždy máte mnohem lepší nabídku než oni. Tak proč se vám nedaří? Proč zákazníci neobjednávají zboží právě u vás? Existuje jednoduchá odpověď. Vaše stránky se jim nedaří najít. Když zadají název produktu, který chtějí nakoupit, váš obchod se objevuje až na třetí stránce ve výčtu zobrazených odkazů.
tlačítko seo.png

Kdybyste byl zákazníkem vy, pročítal byste odkazy na třetí stránce?

Určitě ne! Ani vy byste se nezabýval prohlížením všech obchodů a navštívil byste třeba jen několik prvních relevantních odkazů.

Kdo jsou ti, kteří jsou na prvních pozicích?

Trápíte se otázkou, jak se dostat na první místa? Myslíte si, že na předních pozicích jsou jen velké společnosti, za kterými stojí stovky tisíc investovaných do nejrůznějších reklam prostřednictvím rozličných marketingových kanálů? Určitě ne. Na přední pozice se můžete dostat i vy. Záleží jen na to, zda si zvolíte správného partnera pro SEO Olomouc. Samozřejmě vám rádi poskytneme naše služby i v případě, že je sídlo vaší společnosti v jiném městě. Dost možná dojde i k situaci, kdy nebude třeba žádné osobní schůzky. Jedná se o internetový marketing, proč by nebylo možné, vyřešit vše po internetu?
popsaná zeď.jpg
Nejlepším přístupem pro zlepšení pozice ve vyhledávačích je zaměření se na optimalizaci vašich webových stránek a zároveň se věnovat propagaci e-shopu formou externích odkazů. Kombinace obou postupů s sebou přináší ty nejlepší výsledky. Rádi vám poskytneme podrobné informace o nabízených službách a stanovíme individuální nabídku. Už jen pár týdnů a jeden telefonát vás dělí od předních pozic v nepoužívanějších vyhledávačích u nás, na Seznamu a Googlu.