Nákupy

Co s sebou na dovolenou?

Balení může být někdy opravdu stresující, hlavně když na dovolenou vyrážíte s malými dětmi. V takových situacích se občas může stát, že nám veškeré kufry a zavazadla, jež doma máme, přijdou velmi malé a nemůžeme se do žádného z nich sbalit. S našimi tipy však balení hravě zvládnete!

letní dovolená

Oblečení na letní dovolenou

I přestože se chystáte za teplem a sluníčkem, nezapomeňte do kufru přibalit jednu teplejší mikinu či bundu. Někdy nás počasí i v teplých krajinách může překvapit, takže se teplejší věci jistě budou hodit. Rovněž je dobré mít připravené teplé ponožky. Toto může znít jako naprostá hloupost, ale věřte, že na hotelových pokojích bývá někdy v důsledku velmi silné klimatizace opravdu zima. V těchto situacích jistě oceníte teplejší kousky oblečení.

Co přibalit na pláž?

Do kufru nezapomeňte přidat vaší oblíbenou knihu a časopisy. Pokud jedete s malými dětmi, vezměte s sebou jednoduché karetní a jiné společenské hry, kterými své ratolesti na pláži či u bazénu zabavíte.

Spoustu lidí si neuvědomuje, že písek a sůl může velmi škodlivě působit na mobilní telefon. Proto s sebou na dovolenou rozhodně přibalte i kvalitní obal na váš smartphone. Pouzdro Xiaomi Redmi note 7 v těchto dnech navíc seženete za opravdu výhodné ceny. Obal bude sloužit jako ochrana před vnějšími škodlivými vlivy, které by vaše zařízení mohly nenávratně poškodit.

uživatel mobilního telefonu

Kvalitní opalovací kosmetika

O opalovacích krémech jsme jistě už všichni slyšeli. Z domů vezměte radši opalovací krémy s vyšším ochranným faktorem, jelikož sluneční paprsky jsou u moře opravdu velmi silné. Stejně jako krémy na opalování je důležitá také následná péče. Kůže může být ze sluníčka opravdu velmi vysušená a dehydratovaná, proto mějte připravené kvalitní krémy po opalování. Během horkých dnů rovněž nezapomínejte na pravidelný pitný režim, a to hlavně čisté vody.