Business

Uložte si peníze

Máte nějaké volné peníze, a zvažujete, že je zkusíte investovat? Nevíte zatím, kam je uložit, abyste o ně nepřišli? Skvělou volbou jsou nemovitosti. Nabízíme nemovitosti v Chorvatsku na prodej, které vám vaše peníze zhodnotí. Nemovitosti se běžně pronajímají, a i vy můžete svůj apartmán u moře pronajímat turistům, kteří zde budou chtít trávit svou letní dovolenou. A pokud vás bude táhnout život zalitý sluncem, můžete se sem natrvalo přestěhovat.

apartmánový dům

Zabýváme se prodejem apartmánových domů, kde se nachází jednotlivé apartmány. Spolupracujeme již delší dobu s firmou, která je staví, máme mnoho zkušeností a díky tomu vám dokážeme nabídnout nejen moderní novostavbu s výhledem na moře a pár kroků od pláže, ale rádi vám pomůžeme nemovitost koupit. Cena za m2 se pohybuje od 2 tisíc Eur, což je velmi příznivá částka za novostavbu u moře. Zvažte svoje finanční možnosti, a pokud je nákup bez rizika, určitě neuděláte chybu. My vám garantujeme fér jednání a pomoc od A do Z.

Mnoho spokojených klientů
O byty je velký zájem, a pokud si jej chcete koupit, neváhejte příliš dlouho. Rychle se vyprodávají, protože jsou leckdy levnější než nemovitost u nás, což je sice paradox, ale je to fakt. I proto se prodávají zatím rozestavěné domy, nebo domy, které se teprve stavět začnou. Veškerou nabídku najdete na našem webu, kde si můžete nemovitosti prohlédnout, a vybrat si tak tu, která bude odpovídat vaším představám.

chorvatsko split

Samozřejmostí je u nás zajištění právního zastoupení, protože jsme si vědomi toho, že většina klientů chorvatsky nemluví. Budeme s vámi po celou dobu prodeje, zodpovíme vám všechny otázky, a ukážeme vám nemovitosti, které máme k dispozici. Pokud se chystáte kupovat nemovitost v Chorvatsku, vsaďte na naši kancelář, díky několika letům praxe je na nás spoleh, a u nás najdete ty nejlepší apartmány v okolí.