Internet

U nás máte otevřené dveře

Žádat o úvěr asi není událost, na kterou bychom se obzvlášť těšili. Čeká nás velká spousta papírování a dokládání nejrůznějších skutečností. Jednodušší situaci mají zaměstnanci, kteří mohou doložit výši svého příjmu, a to po mnoho let zpět. Ale co ta velká skupina ostatních? Co ti, kteří začali podnikat a jejich příjmy nejsou stabilní, a ne vždy je možné doložit jejich skutečnou výši?

hypotéka

Co ti, kteří teprve vstupují do svého prvního zaměstnání, avšak už by si rádi pořídili vlastní bydlení? Nebo naopak ti, kteří jsou v pokročilejším věku a pro banku jsou již rizikovým klientem?

Takových žadatelů je opravdu velká skupina a banky se k nim v celé řadě případů otočí zády. Naštěstí na trhu poskytovatelů úvěrů nenaleznete jen bankovní společnosti, ale také společnosti nebankovní, které vám často nabídnou i výhodnější podmínky, než byste dostali v bance. To vše jen díky tomu, že si menší nebankovní společnosti cení svých klientů a ke každému žadateli přistupují individuálně. Mohou tak nabídnout ideální řešení finanční situace, která je pro každou rodinu, nebo žadatele, vždy specifická.

úvěr

Specifická je i americká nebankovní hypotéka, která nabízí klientům možnost, jak si pořídit vlastní bydlení, nebo jak refinancovat stávající úvěry i v případě, že jejich žádost o úvěr bankovní instituce zamítla. Předností úvěru je to, že jej můžete použít bez ohledu na dodržení účelu, jak vyžadují běžné hypoteční úvěry. Americká hypotéka je zastavená domem, bytem, nebo jinou nemovitostí, avšak peníze vám budou zaslány na váš bankovní účet a mohou být vynaloženy na jakoukoliv vaši potřebu. Perfektně vám tak americká hypotéka může posloužit ke konsolidaci nevýhodných půjček. S novým úvěrem si můžete nastavit mnohem výhodnější podmínky splácení.

Vyplňte kontaktní formulář a přesvědčte se o výhodnosti naší nabídky!