Twitter má stále velkou návštěvnost

Mezi nejvíce populární sociální sítě dnešní doby musíme zařídit Twitter, kde se umisťují příspěvky krátkého rozsahu, které obsahují nějakou hlavní myšlenku.

Twitter má stále velkou návštěvnost

Krátké příspěvky

Když se podíváme na úplný základ, tak je to klasická sociální síť, kde mají uživatelé svůj profil a prodávají sem obsah, na který se dívá spousta jiných uživatelů, kdy je umožněna určitá interakce. Korektně Twitter vznikl v roce 2006, takže skutečně ti s námi už nějakou tu dobu je, i když se to možná nezdá. Můžeme o ní říci, že v jisté míře má znaky takového mikroblogu, protože příspěvek může mít omezený počet znaků, přičemž ten je v současné době 280 znaků.

přihlášení na Twitter

Můžeme sem tedy přidávat své pocity, názory, životní příběhy a spoustu dalších věcí. Samozřejmě nechybí možnost ani vkládání obrázku či třeba videa, což už je vše na Vás. Fungují tu hastagy, což jsou klíčová slova, kterými se označují příspěvky a můžeme je podle nich také najít. Stačí si zdarma založit účet a chvíli brouzdat po této platformě a sami uvidíte, že Vás něco zaujme, kdy se klidně se Twitter může stát Vaší oblíbenou činností při trávení volného času.

Zábavná videa

Na tuto sociální síť může zároveň každý uživatel umisťovat různá videa, která mají často zábavný charakter. Díky tomu si můžete zpříjemnit trávení volného času, přičemž jakmile se začnete dívat na videa pro Vás zajímavá, tak se Vám podobná začnou samozřejmě doporučovat, takže je nebudete vůbec muset hledat, ale při brouzdání na této síti si je budete moci hezky vychutnávat. Vzhledem k počtu uživatelů je tu opravdu spousta obsahu typu videí všemožných druhů.

aplikace twitter

Někdo sleduje videa o cestování, ale jiný zase sáhne po obsahu s auty. Pokud narazíte na opravdu skvělé video, jenž se Vám líbí a chcete si jej uložit, tak vsaďte na jistotu a stáhněte si jej do počítače. K tomu byl vytvořen web Twitter how to download video. Zde stačí vložit odkaz a stránka už zajistí stažení videa do zařízení, aby skutečně vše proběhlo snadno a rychle. Potom už si video můžete kdykoliv přehrát v zařízení, zaslat jej kamarádům a dělat s ním spoustu dalších procesů.