Neobvyklé polohy jsou také afrodiziakem

Jisté neobvyklé polohy dokážou překvapivě navodit velice silný orgasmický zážitek. Můžeme si některé z nich ve stručnosti popsat:

Klitoris pod tlakem

Začíná se klasickým misionářem, a jakmile mužský úd pronikne hluboko do pochvy, partnerka narovná nohy tak, aby je měla zastrčené mezi nohama partnera. Ten se tělem posune více dopředu, aby ženu v oblasti pánve zalehl a tlačil kořenem penisu o klitoris. Tento způsob je vynikajícím zdrojem, jak trénovat vzájemný společný orgasmus. Ten pak bývá neobyčejně silný.
jahodové rty.jpg

Udržení erekce

Pro mnohé muže je udržení erekce v průběhu pohlavního styku obtížný úkol, zvláště tehdy, kdy je pochva příliš vlhká a rozšířená. Vypomoci si lze jednoduchou technikou – stisknout penis u kořene tak, aby byla kůžička na žaludu co nejvíce napnutá. Penis může držet i partnerka, a to jak v poloze misionářské, tak i v sedě „na koníčka“.

Ideální úhel

Při běžných pozicích tváří v tvář, kdy oba leží na posteli, není penis zasunutý v poloze, která by ženě způsobila vrchol rozkoše. Stačí však, aby si žena lehla na záda k okraji lůžka, muž do ní pronikal vestoje, a měl její chodidla opřená o prsa. Zadeček partnerky lze vypodložit podle potřeby polštářkem. Dosáhnete tak ideálního úhlu průniku penisu do dělohy a v takovém případě skutečně nezáleží na jeho velikosti, i malý kašpárek svede velké divadlo, především dokonalou stimulací bodu G.
barevné tužky.jpg

Nůžky

Poměrně neobvyklá pozice, ovšem nesmírně účinná. Může buď vycházet z misionáře, anebo z předchozí zmiňované polohy, kdy muž stojí a žena se nachází na okraji lůžka. Vtip spočívá v tom, že partner drží ženu za paty, jemně je masíruje, a zároveň nohama střídavě pohybuje tak, že napodobují stříhání nůžek – střídavě levou a pravou. Rozpohybováním nohou a jemným třením ženských chodidel se stimulují nervová vlákna uvnitř vagíny a orgasmus je takřka zaručený, a to ve velmi krátké době.

Orální a anální sex v jednom

Někdo považuje sex do zadečku za úchylku, ale v konečníku je tolik citlivých bodů, jejichž dráždění přivádí k orgasmu nejen ženy, ale i muže. Pokud chcete dopřát tomu druhému orgasmus orálním sexem, zapojte do něj i anální otvor. Pochopitelně ne ústy, ale s použitím úzkého vibrátoru a lubrikačního gelu. Současná jemná stimulace konečníku vibrátorem a orální rozkoš na vagíně nebo penisu vás úplně rozpálí doběla. A pokud k tomu ještě připojíte stimulaci pupíku, budete překvapeni, co se bude dít. K orálnímu sexu někdy napomáhají i preparáty, které uvolňují hladké svalstvo, např. Poppers . Pokud chcete něco takové vyzkoušet, nezapomínejte na správnou aplikaci a návod k použití.