Business

Nejlevnější a nejkvalitnější ubytování v Praze

V hlavním městě pravděpodobně nenajdete tak levnou, a přitom tak kvalitní možnost ubytování. Jsme ubytovna v Praze Ubytovny-praha a máme tu nejlepší nabídku v naprosto dokonalém poměru komfortu a ceny. Nacházíme se 600 m od stanice metra Černý most, a to pro vás znamená, že nebudete vůbec mít problém s dojížděním do jakékoliv části hlavního města. Na naší webové stránce najdete velice podrobný popis pravděpodobně skoro všech tras, jak se můžete k nám dostat např z Hlavního, Smíchovského a Masarykova nádraží.

Nejlevnější a kvalitní ubytování v Praze

Jak to funguje? Je to velice jednoduché. Můžete si u nás pokoj rezervovat na internetu. Do rychlé poptávky nám napíšete, kdy asi byste se potřebovali u nás ubytovat, počet osob, typ ubytování, jméno a příjmení a telefonní číslo. Prozatím to není to závazné. Musíte počkat na naši odpověď, když si už v systému ověříme, že zrovna nikdo jiný nepoptával stejný pokoj v podobném termínu.

Nejrůznější typy levných a komfortních pokojů

Máte u nás na výběr ze čtyř typů ubytování: standard, comfort, apartmány garsonky a partnerská ubytovna. V případě standardu se cena odvíjí od počtu osob, pokud budete na pokoji sám, tak zaplatíte za jednu noc 300 Kč, když ale už přijedete v minimálně 2 lidech, tak to vás bude stát 200 Kč za jednoho člověka. Standard je 2–4lůžkový a poskytuje vám vlastní TV, lednici, sociální zařízení (WC, koupelna) a kuchyň. To samé vám nabízí i comfort, ale pokoje jsou větší a daleko útulnější. Za co zaplatíte jen 450 Kč 1 osoba/den nebo 300 více lidí za jednu osobu/den. Garsonky mají vše, co jsme již zmínili výše, ale kuchyň, WC a koupelnu již mají vlastní – garsonka pro 2-4 lidi 350 Kč 1 osoba/den. Apartmány jde pronajmout pouze dlouhodobě tzn. více než 10 dní. Můžete také využít Partnerské ubytovny, kde se dokonce budete moci ubytovat za 99 Kč za den.

Pokud vás tedy zaujala naše nabídka a zrovna pojedete do Prahy, tak rozhodně neváhejte. Vyplňte formulář a domluvíme se na podrobnostech.