Elektrikář Kouřim

Konečně jste si splnili sen a koupili jste starší dům, který bude potřebovat pár úprav. Rozhodně si chcete nechat zkontrolovat elektrické rozvody a přidělat pár nových zásuvek. Chcete dvě nové zásuvky do kuchyně a jednu do koupelny. Kde sehnat elektrikáře, který by se postaral o vše. Neváhejte a jestli bydlíte v Kouřimě nebo jeho okolí rádi se na nás obraťte. Zařídíme komplexní poradenství, vypracování nového plánu a samotnou realizaci práce. Po dokončení práce vám vše doložíme revizní zprávou. A jestli budete potřebovat, zajistíme vám potřebné dokumenty k přihlášení k odběru elektřiny. Rozhodně se do oprav nepouštějte samy. Mohlo by se vám to vymstít a utrpěl by váš majetek i vy. Nikdy nevíte, co se může stát a nadarmo se neříká: „Kdo si hraje s ohněm, spálí se.“ Obraťte se na odborníky https://www.elektrokuchar.cz/regionalni-pusobnost/27-elektrikar-kourim.html.elektrikář v akci

Poskytujeme tyto služby

  • Zajišťujeme komplexní elektroinstalaci. Co všechno do toho spadá? Instalace elektrospotřebičů, ručního nářadí, zvonků a domácích telefonu. Zajistíme montáž rozvodů televizních antén a počítačové sítě. Potřebujete zapojit výkonnější router na lepší bezdrátový internet. Není problém.
  • Dále zajistíme instalaci a správné nastavení přímotopných konvektorů, elektrických kotlů, podlahového vytápění, akumulačních kamen a tepelných čerpadel.
  • Zajistíme instalaci nového osvětlení vnitřního i venkovního nebo potřebného nouzového osvětlení ve firmách. Součástí této práce je i montáž světelných reklam a osvětlení výloh obchodů.
  • Dále se specializujeme na ochranu proti zamrzání okapů nebo systémy pro tání sněhu.
  • Zajistíme elektroinstalaci od A až po Z. Stejně tak to platí s elektrorevizí.

nové zásuvky
Jestli si se svým problémem nejste jistí, jestli se na něj specializujeme, neváhejte a telefonicky nás kontaktujte. Rádi s vámi váš problém zkonzultujeme. Zajistíme vám malou opravu vyhořelé zásuvky nebo revizi celého domu. Zvládneme malé i velké práce.