Záleží i na detailech

Našincům už připadne naprosto samozřejmé, že kdykoliv se začne stmívat, rozsvítíme si. Zkrátka stiskneme vypínač a je to. Za neméně běžné pak považujeme třeba i to, že když si potřebujeme ohřát vodu, zasuneme šňůru od varné konvice do zásuvky, stiskneme vypínač a už je to vyřízeno. A vypínače mají i mnohé další přístroje a zařízení všude kolem nás.
Ovšem nejednou v běžném životě podceňujeme jejich úroveň. Až příliš často se vlastně ani na okamžik nezamyslíme nad tím, na co že to vlastně mačkáme, kdykoliv chceme uvést nějaké to elektřinou napájené zařízení v chod. Nebo si třeba i všimneme, že to není zrovna ono, jenže vzápětí nad tím mávneme rukou s tím, že vypínač je vlastně detail, který si přílišnou pozornost nezasluhuje.
zástrčka a baterie
Může tomu být tak. I vypínače po rodičích či prarodičích přece mohou prokazovat naší generaci dostačující služby. Ovšem přece jenom už žijeme v jednadvacátém století a tudíž by možná nebylo od věci si dopřát něco lepšího, něco na úrovni naší doby.
Vezměte si třeba takové vypínače Unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/. Jakkoliv i zde jde ‚pouze o vypínače‘, jsou tyto přece jenom odlišné od toho, na co jsme zvyklí už odmala.
V tomto případě jde o vlajkovou řadu vypínačů jedné ze světových špiček, jmenovitě Schneider Electric, o vysoce modulární řadu Unica. A tato v nejednom ohledu předčí to, co mají četní našinci ve svých příbytcích, na chatách, pracovištích a jinde.
Tento typ vypínačů se může pochlubit třeba jednotnými modulárními strojky, což kupujícím notně usnadňuje život. Protože se v takovém případě daleko snáze vybírá to pravé a řešení je pak modulárnější, optimálnější.
A nemalou roli tu mimo to sehrává třeba i celá široká škála barev a jejich kombinací, respektive výběr z různých designů, díky nimž lze nalézt to pravé snad pro každý interiér.
dvě zásuvky
Stačí vzít jeden jediný strojek a k němu zvolit z mnoha různých rámečků. A výsledek vzbuzuje v každém interiéru daleko lepší dojem než vypínače, jež jsme tu zdědili po předchozích generacích. A jež jsou sice možná funkční, ale díru do světa s nimi rozhodně neuděláme.

5/5 - (1 vote)